İstanbul Böcek İlaçlama

2010 Yılında İstanbul Anadolu yakasında kurulan firmamız böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, fare ilaçlama gibi bir çok hizmette sadece Anadolu yakası değil Tüm İstanbul’da hizmet vermektedir.

25 Yıllık Tecrübe

İstanbul ilaçlama olarak sektörde her geçen gün kazandığımız tecrübe ile teknolojik gelişmeleri takip ediyor, her ortama ve haşereye uygun yöntem ve uygun ilaç kullanıyoruz.

Sağlık Bakanlığı Onaylıyız

İlaçlama yapan firmalar ile irtibata geçtiğinizde bu firmalar sizlere sertifikalarını ve belgelerini göstermek zorundadır. Bizler de Sağlık Bakanlığı tarafından aldığımız sertifikalar, tecrübemiz ve uzman kadromuzla 7/24 hizmet veriyoruz.

Sertifika & Belgelerimiz

Bir firma ile anlaşma sağlamadan evvel dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olacaktır. Bu hususları aşağıdaki gibi saymak mümkündür; • İlaçlamada kullanılan kimyasal maddeler ve dezenfektanların Sağlık Bakanlığı onayı olmalıdır. • İlaçlama firmasının evrakları tam olmalıdır. • Firmanın ruhsatnameleri eksiksiz olmalıdır. • İlaçlama hizmetinde mesul müdür ve biosidal belgeli teknisyenlerin çalışması gerekmektedir.

533 298 00 01